Total-Wrestling

Forum o Wrestlingu

Ogłoszenie

Na naszym E-Fedzie 28.02.10 odbędzie się gala PPV pt. TLC.

#1 2010-02-07 13:41:48

Victor

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 21
Punktów :   

Saturday Bounty Explosion! No. 1

Słychac Theme gali i na scenie pojawia się GM gali , James West!
-Witam państwa, już za chwile rozpoczniemy pierwszą gale SBE. Jako pierwsi zmierzą się w walce o 10 000$, Evan Bourne i Kofi Kingston. Później HHH zmierzy sie z Big Showem o 25 000$. Jako trzecią walke obejrzmy starcie CM Punka i powracającego na moją prośbe Undertakera w walce o 100 000$. Życzę udanej zabawy!

James schodzi z na BS, a na ring wchodzi już ważący 83 kg, pochodzacy z St. Louis w Missouri...TW Champion...Evan Bourne!!

I jego rywal. Prosto z Ghany, West Africa, ważący 100 kg....Kofi Kingston!!

Gong i zaczeli walke. Zwarcie i Kingston posyła Evana na liny, i wykonuje Back Body Drop. Podnosi Evana ale kontruje Spinning Heel Kickiem i Dropkickiem powala Kofiego. Rozpędza się, i szykuje do wyrzucenia Kofiego Clothselinem z ringu, ale Jamajczyk odskakuje za Evana, który wykonuje Springboard Moonsault! Pin..1...2....ale Kofi odskakuje. Evan podnosi go, kolejny Irish Whip ale Kofi zatrzymuje się, i inkasuje Enziguri...kolejny pin..1..2...ale nadal nic z tego. Obaj znowu stoją, ale Kofi wykonuje piękny High Kick...Evan lezy a Kofi szykuje sie do Boom Dropu...i akcja wykonana, pin.1....2..ale Evan tym razem odskakuje...Kofi próbuje wykonać Trouble In Paradise, ale Evan sie schyla i kontruje na Afterschock! wychodzi za liny, i kiedy Kofi wstaje wykonuje Double Knne Drop z nad trzeciej liny...podciąga sobie Kofiego pod narożnik i szykuje się do Air bourne....ale Kiefi unika, i wykonuje SOS!!! Pin..1...2...3....koniec walki! Kofi odlicza TW Championa i zabiera walizke 10 000$ i przy swoim themie opuszcza arene. Evan zabiera swój pas, i idzie na BS.

Widzimy teraz ujęcie własnie na Backstage'u. Widzimy CM Punka który skończył rozmawiać z Evanem. Odwraca się a za nim stoi Victor.
P: O, proszę nasz gorący chłopak
V: Punk, miałeś fart w walce o pas Hardcore.  Właśnie widziałem jak swoją walke przegrał twój tagowy partner. Obaj jesteście frajerami
P: Coś ty powiedział?!
V: to co słyszałeś.
P: Nie będzie mnie obrażał ktoś kto taki jak ty. Przegrałes ze mną i to ja jestem mistrzem!
V: niedługo i ja nim będe
P:Ciekawe jak. * arogancki uśmiech*
V: Rozmawiałem z Westem i dostałem dziś walke o pas Interkontynentalny z Mizem.
P: Co?!
V: nie udawaj głupiego...chyba ze nim jesteś.
Victor odchodzi zostawiając Punka na BS.

-Panie i Panowie kolejna walka to starcie 1 na 1 o 25 000$. Jako pierwszy wychodzi pochodzący z Greenwich, Connecticut, ważacy 116 kg.....Triple.....H!!. I jego rywal, pochodzący z Tampa, Florida, mierzący ponad 2 m wzrostu, ważący 220kg...The...Big Show!!

Gong. i walka rozpoczęta. HHH od razu przechodzi do ataku, ale Big Show odpędza go Headbuttem. Triple H jednak nie poprzestaje i atakuje dalej. Przewraca olbrzyma Clothselinem i wykonuje Jumping Knee Drop. Po chwili Show wstaje i inkasuje High Knee Strike, jednak szybko oddaje z nawiązką Hunterowi wykonując serie uderzeń, i potężny Chop. Hunter w tarapatach, ale szykuje wyślizguje się Big Showowi i skupia na prawej nodze. Podcina go i wykonuje Knee Dropy na prawe kolano, i zapina Figure 4 Leg Lock, jednak nie daje rady tego zrobić. Big Show wstaje i szykuje się do Chokeslamu, ale Hunter znów się wymyka. Irish Whip od big show i próba Back Body Dropu, ale HH wykonuje Knee Facebuster, po którym następuje Spinebuster! HHH próbuje wykonać Pedigree, ale Show kontruje i przerzuca HHH nad sobą, a kiedy ten wstaje Show wykonuje KO Punch! Pin.1....2....3....tak więc kolejna walka zakończona. Big Show pokonuje HHH'a i odchodzi z walizką 25 000$ a HHH z pomocą sędziego takze opuszcza arenę.

Kolejne ujęcia z BS. widzimy rozmowę Miza i HHH'a.
H: czemu mi nie pomogłeś?
M: Sorry, ale mam swoją walke o pas IC
H: będziesz walczył z tym młodym, który nie ma z tobą szans. Mogłeś mi pomóc zamiast...
HHH przerwał bo pojawił się Evan Bourne, z pasem TW
E: witam dwójke przegranych
M: A ty to co? też przegrałeś
E: ale ja mam pas, w przeciwienstwie do ciebie Miz
M: Niedługo go stracisz
E: Ciekawe czemu, nie masz szans zeby....
Evan urywa, w moemncie kiedy Triple H uderza go Sledge Hammerem
H: Nie znosze młodych aroganckich frajerów. Chodź Miz
Miz i HHH odchodzą, a przy Evanie pojawiają sie sędziowie

Tazz : Musisz przyznać JR, że to co widzieliśmy było dosyć nie przyjemne
JR: Tak ale pamiętajmy że między tymi zawodnikami dojdzie do starcia o pasy TT. a już za chiwlę CM Punk zmierzy się z Takerem o 100 000$

[Reklama]

Obaj zawodnicy już w ringu. Pamiętamy ich walki o pas WHC z WWE, m.in. na Hell In A Cell. Miejmy nadzieje ze i tu będzie świetna walka. Punk od razu stara się osłabić takere'a low kickami i atakuje lewą noge Deadman'a...Ale taker odpowiada potęznym uderzeniem zwalającym Hardcore Champa z nóg. Obserwujemy wymiane ciosów, i Punk zostaje wyrzucony przez Takera z ringu. Taker schodzi po niego...ale zostaje uderzony krzesłem! Sędzia ogłasza DQ na rzecz Punka...ale pojawia się James West.... oco tu chodzi?

JW: Punk, domyślałem się ze nie bedziesz chciał walczyć z Undertakerem. Dlatego od tej chwili, alka zostaje wznowiona jako No DQ Match. Tak więc panie sędzio, kontynuujmy walkę.

Punk jest w tarapatach. Po odejściu GM'a walka zostaje wznowiona Punk bierze zamach...ale krzesłem trafia w stalowy narożnik, a Takerem czestuje go Big Bootem i wrzuca na ring. Arm Wrench, i Taker wchodzi na liny....ALE PUNK ZRZUCA GO SOBIE WPROST NA BARKI I WYKONUJE GTS!!!
Pin..1...2...3...i koniec walki! trzeba przyznać że Punk, odchodzący właśnie z walizką 100 000$ zrobił to szybko, i nie przeszkodziła mu interwencja GM'a. A Już za chwilę walka ME, o pas IC.

[Reklama]

Na ring wchodzi właśnie drugi zawodnik. Przeskakując nad 3 liną, ląduje w ringu na kolanach. Victor Velazques. Wstaje i zaczynają walke. Miz od razu przechodzi w boczny headlock, ale Victor kontruje na Back Suplex, i podnosi Miza, szykuje się do German Suplexu ale Miz łokciem wydostaję się i kontruje kopnięciem w brzuch. Irish Whip, i Swinning Neckbreaker jako odpowiedx od Victora...Pin..1....ale Miz odskakuje. Obaj znowu stoją, Miz wrzuca Victora w narożnik i.....Swiinning Corner Clothsline od Miza. Miz na trzeciej linie, i double Axe Handle, szybko łapie Victora i zakłada Chinlocka zza pleców. Victor wstaje  kontruje na Electric Chair! obaj leżą, ale pierwszy wastje Victor. Unika Clothseline'u i wykonuje Future Cutter! Pin...1....2...ale znów Miz odkskakuje. Podnosi go i szykuje się do Iberian Dream, ale Miz kontruje to na Skull Crush Finalle! Pin.1....2...ale to jeszcze nie koniec. Miz stoi przy linie, a Victor wyrzuca go z niego, i sam wypada. Obaj leża poza ringiem. Podnoszą się i Miz próbuje wykonać Mizzard Of Os....ale VICTOR KONTRUJE NA IBERIAN DREAM!!! Obaj leża prawie nieprzytomni za ringiem a sędzia wylicza...7....8..9...10! Sędzia każe zabić w gong. walka zakończona przez podwójny Count Out. Pas Interkontynentalny nadal jest bez właściela.
Ale momencik, znów pojawia się James West!

JW: Miz, Victor. Przyznam ze była to wspaniała walka. Jeśli liczycie na drugą szanse....to mozecie zapomnieć.

Publiczność chyba pod wrażeniem walki skanduje "You Suck!"

JW: na kolejnym Saturday Bounty Explosion, rozpocznie sie mini-turniej o pas IC. odbędą się 2 walki a ich zwycięzcy spotkają się za 2 tygodnie w walce o ten właśnie pas. tak więc życzę powodzenia, dziękuje za obejrzenie dzisiejszej gali i Dobranoc.

SBE powoli schodzi z Anteny przy themie gali.

//
Wyniki:
10 000$ Bounty Match
Kofi Kingston def. Evan Bourne

25 000$ Bounty Match
Big Show def. HHH

100 000$ Bounty Match
CM Punk def. Undertaker

ME: Single Match For The TW Intercontinental Championship
The Miz Vs Victor Velazques - Double Count Out

Wyniki walk ustaliłem ja, i prosze nie pisać "jak mogłem przegrać z NPC" bo chciałem zeby było ciekawie i nie przewidywalnie ^^

Offline

 

#2 2010-02-07 13:47:04

 Taket

Administrator

Skąd: tam gdzie niema szkoly
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 19
Punktów :   

Re: Saturday Bounty Explosion! No. 1

Ta a oczywiscie cm punk wygral xD mi sie tam podoba jak mozna wygrywac tyle razy


mię i nazwisko lub ksywka wrestlera: Evan Bourne
Theme: link potem
Wygląd: jak Evan Bourne
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga:Light Heavyweight.
GG:2121870

Offline

 

#3 2010-02-07 13:53:30

 Mizanin

Użytkownik

20108191
Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 59
Punktów :   
Lat: 12
Ulubiony wrestler: Suicide
Wrestler w E-Fed'zie: The Miz
WWW

Re: Saturday Bounty Explosion! No. 1

Nawet fajne ale mi się trochę nie podoba. Dużo błędów, następnym razem postaraj się lepiej.

Offline

 

#4 2010-02-07 13:55:23

Victor

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 21
Punktów :   

Re: Saturday Bounty Explosion! No. 1

Tee...jakie błędy? Kopa nie chcesz czasem? xD chciałęm dac sobie pas IC a ty narzekasz xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl