Total-Wrestling

Forum o Wrestlingu

Ogłoszenie

Na naszym E-Fedzie 28.02.10 odbędzie się gala PPV pt. TLC.

#1 2010-02-06 10:24:54

Triple H

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 17
Punktów :   

HS 06.02.2010r

JR: Na pierwsym HS w histori TW witaja siez  państwem Jim Ross i
T: Tazz przyszeł czas na pierwszą walke w której zmieżyli się Evan Bourne i Jeff Hardy
JR: Ja stawiam na Jeffa bo należy mus ie cos wiecej niz tylko upokorzenie na wczorajszej gali
T: A ja stawiam na swierzo upieczonego mistrze Evane to on wygra
JR: Zobaczymy

Walka była bardzo wyrównana . Jeff od razu rzucił się na Evana i zaatakował go Punchami. Evan się nie poddał i uderzył go z kopniaka. Jeff od razu się przewrócił, a Evan chce wykorzystał sytuaję i wskoczył na narożnik i chciał wykonać Moonsault  ale Jeff przeturlał się i Evan trafił w mate. Jeff też wskakoczył na narożnik i wykononał Leg Drop musiało boleć bo trafił prosto w głowę. Jeff podniósł Evana ale ten kontroluje i wykonuje Enzuigiri! Evan podnosi Jeffa i Irish Whip. Odbijają się od lin i Dropkick od Evana. Jeff powalony a Evan prawie pełny sił. Evan wszedł na narożnik i wykonuję Moonsault. Jeff zwija się z bulu, a Evan już na nogach. Evan podniósł Jeffa i Irish Whip. Jeff konroluję i pocina Evana. Zaraz go podniosi i wbił w nazożnik po czym odbija się od lin i Clothesline. Jeff Hardy wszedł na narożnik zdjął bluzkę mały pokaz i Swanton Bomb! Unik, Jeff ląduje na macie. Evan zaraz wszedł na narożnik i wykonuję Air Bourne! 1..2..3  Evan wygrwa, bierzę pas i udaję się do szatni.

JR: Wspaniała walka jak na otwarcie HS po prostu rewelacja
T: Tak to btła świetna walka aż nie mogę się doczekać Main Eventu
JR: Ja też

JR: W kolejnej walce zmierzą sie młodzi zawodnicy The Miz i Victor bedzie to single match na kogo stawiasz Taz?
T: Ja na Miza jest on bardzo młodym i dobrym zawodnikiem oraz jest świetny technicznie
JR: Ja też stawiam na niego jednak walka moze byc wyrównana Victor nie podda się bez walki
T: A wiec pora zaczaynać

Walka odbywała sie pomiędzy dwoma zdetermionowanymi zawodnikami Victor po over for ever uzyskał 2 count ale potem dominował Miz wykonał skull crushing finale ale tylko 2 count postanowił więc okładać przeciwnika kopnął go w brzuch wbił w naroznik i wykonał swinging corner clothesline jednak Victor sie nie poddaje seria puchy i próba german suplexu jednak Miz ładnie skontrował na clothesline i teraz on jest w ofensywie seria chopól low kick i  skull crushing finale czyżby to koniec jednak zawodnicy są blisko lin 1...2... Vivtor łapie się liny Miz nie może uwierzyć zdenerwowany wykonuje leg drop i jeszcze jeden legdrop podnosi przeciwnika i mamy springboard bulldog. Victor ledwo sie podnosi ale wykonuje potężne kopniecie z pól obrotu próba pinu 1....2.... nie Miz sie uwalnia wstaje i wykonuje  skull crushing finale 1....2....3... The Miz wygrywa

JR: Wspaniała walka jak na HS poprostu bomba
T: Tak bardzo ładna walka o ciekawym przebiegu
JR: Od początku wiedziałem że The Miz Wygra
T: Ja też

JR: Teraz czas na trzecia walkę dizsiejszego wieczoru w której zmeiżą sie Kofi Kingston i Big Show walka odbędize się w stuypulacji hardcore
T: Zapowiada się ciekawy pojedynek czas zaczynać

Walka była bardzo zacięta zawodnicy byli po niej padnięci . Big Show od razu zatakował Punchami i powalił Kofiego. Zaraz go wyrzucił za ring i schodzi za nim. Kofi wzioł krzesło i uderzył go w głowe. Zaraz mu  poprawił, ale tym razem w brzuch. Big Show leży na ziemi , ale zaraz się podnosi ale Kofi mu znów poprawił i Big Show leży. Kofi wyjął stół i go rozłożył na niego wysypał pinezki i zaraz wzioł krzesło i uderzył big Showa. Big show na klęcząco uderzył Kofiego w brzuch i zaraz po tym w głowe. Kofi zwijał się z bulu. Big Show wstł na nogi i podnosi kofiego chciał mu wykonać Irish Whip w stalowy narożnik. Kofi po tej akcji był zakrwawiony  Big Show podniósł Kofiego i chciał mu wykonać swój finisher na ten stół ale Kofi kontrolował i wykonał DDT na ten stół. Wszedł na narożnik, a Big Show leżały na  stole. Kofi wykonał Boom Drop i z ledwością wrzucił Big Showa na ring i przypiął 1..2...3 Kofi wygrywa.i po chwili wchodzi na ring.

Jr: To była piękna i emocjonująca walka Kofi mimo bólu pokonał tego olbrzyma
T: Tak to mis ie bardzo podobalo a teraz czas na Main Event

JR: Teraz czas na walke wieczoru w której zmieżą sie mistrz hardcoru CM Punk i nowa gwiazda tej federacji Triple Ha będzie to single match  . Na kogo stawiasz Tazz?
T: Ja osobiście na CM przecież on jest mistrzem a The Game dopiero tu dołączył i ma male doświadczenie
JR: A ja uważam ze The Game wygra bo jest dużo lepszym zawodnikiem  niz CM oraz prezentuje lepszy styl walki
T: A wiec zaczynajmy

Walka była dosyc wyrównana w końcówce Triple H wykonał piękny Vercital Suplex ale uzyswkał tylko 2 count. Cm był zdetermionowany i wykonał running bulldog po którym szykował sie do Go To Sleep ale HHH tak trzepal sie w powietrzu,że sie wyrwał kopnięcie w plecy po czym kop w brzuch próba Pedigree ale Cm podniósł przeciwnika i wykonał low kick po czym jeszcze jeden i chop podciną rywala i zapiną Anaconda Vise jednak The Game złapał sie liny i przejoł inicjatywę w starciu. Wykonał serie chopów i low kicków po czym potęzne kopniecie w brzuch i Pedigree ale tylko 2 count Triple H był zdziwiony i zdenerwowany  wykonał Jumping knee drop po czym Facebuster i próba pinu 1....2 nie ma Cm się pdniósł wykonal hight kick po czm low kick i próba Go To Slepp udana The Gam,e leży prawie nie przytomny próba pinu 1.....2..... ale nie w ostatniej chwili Triple się wyrwał podnosi sie za pomocą lin Cm na niego biegnie ale otrzymuje Clothesline i pada na matę Triple H go podnosi i okłda low kickami oraz punchami wykonuje Spinebuster i zapina Figure four lock ale cm łapie się liny The game nie moze uwierzyć wykonuje Jumping Knee attack i High knee strike po czym próba Pedigree udana jednak The Game nie przypina tylko wykonuje Mounted punches czyżby chciał zmaltretować przeciwnika teraz go podnosi i wykonuej Pedigree 1.....2.....3.... The Game wygrywa

JR: A jednka miałem rację The Game wygrywa choć nei przyszło mu to łatwo
T: Tak jestem bardzo zdziwiony ale neich się cieszy zasłużenie wygrał
JR: Tak jeszcze pod koneic tak okładał swojego rywala to musiało boleć
T: Pora kończyc to był pierwszy i piękny HS
JR: Tak zgodze sie z tobą kończymy

PS: 1 i 3 walke pisał Mizanin wprowadziłęm małe korekty

Ostatnio edytowany przez Triple H (2010-02-06 10:30:07)


Imię i nazwisko lub ksywka wrestlera: The Game Triple H
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=6H-2QnT5GbY
Wygląd: Jak Triple H
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga: Heavyweight.
GG:11468107

Offline

 

#2 2010-02-06 10:53:16

 Taket

Administrator

Skąd: tam gdzie niema szkoly
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 19
Punktów :   

Re: HS 06.02.2010r

Mi sie podoba tylko wlasnie jak komentatorzy mowili The Game tu dopiero dolaczyl 8/10


mię i nazwisko lub ksywka wrestlera: Evan Bourne
Theme: link potem
Wygląd: jak Evan Bourne
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga:Light Heavyweight.
GG:2121870

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl