Total-Wrestling

Forum o Wrestlingu

Ogłoszenie

Na naszym E-Fedzie 28.02.10 odbędzie się gala PPV pt. TLC.

#1 2010-01-31 09:53:50

 Mizanin

Użytkownik

20108191
Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 59
Punktów :   
Lat: 12
Ulubiony wrestler: Suicide
Wrestler w E-Fed'zie: The Miz
WWW

Backstage

Tutaj wiecie co macie robić.

Offline

 

#2 2010-01-31 14:14:48

CM Punk

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 66
Punktów :   
Wrestler w E-Fed'zie: CM Punk
Wrestler w PBF'ie: CM Punk

Re: Backstage

*Światła gasną,a na titatronie pojawia X oznaczający ruch Straight Edge,nagle rozlega się theme CM Punk'a i na titatronie pokazywane są jego najlepsze GTS,Anaconda Vise i Pepsi Plunge'e,a on wbiega na ring.
http://media.timeoutchicago.com/resizeImage/htdocs/export_images/181/181.x600.sports.cmpunk.open.jpg?
-Witam wszystkich!!Pewnie jesteście zdziwieni,że widzicie właśnie mnie w TW...

Publiczność skanduje:Punk!Punk!CM Punk!

-Słuchajcie.W WWE obrażałem was wszystkich za co przepraszam,ale wiem,że to o zrobiłem było tak okropne,że "przepraszam nie wystarczy...Dlatego postanowiłem znowu zostać gwiazdą hardcore'u.Znów będę używał Pepsi Plunge i innych xtremalnych akcji.Pepsi Plunge z narożnika na pinezki za ringiem!!!To jest to!Dobrze wiecie,że nie pije,nie palę i nie biorę narkotyków!otwarcie wyrażam swoje emocje!Moim jedynym nałogiem jest wrestling,moją pasją jest rywalizacja,a Wy jesteście moim życiem!!

CM Punk schodzi z ringu i bierze z pod niego drabinę po czym wrzuca ją na ring,rozkłada,wchodzi na nią i siada.

-Zrobiłem to,ponieważ drabina jest dla mnie czymś wyjątkowym...2 razy wygrałem MiTB Ladder Match...Jestem Mr.Money in The Bank...Dlatego drabina jest dla mnie czymś więcej niż "rzeczą do wykonywania akcji wrestlingowych"....Poza tym żądam title shot'u o pas hardcore'u najbliższej tygodniówce i nie przyjmę odmowy od Pana Pawłowskiego!

Punk bierze głęboki oddech po czym kontynuuje:

-Niektórzy z was pewnie wiedzą,że znalazłem sobie kobietę,która jest już moją żoną.Oto i ona:

Na ring wchodzi Maryse i zaczyna przytulać się do Punk'a

-Jeste..aaaa...z nią barrr..mmmmaaaaa...dzzzzz...ooooo...Maryse nie teraz!Publiczne stosunki seksualne są zabronione!

http://z.about.com/d/prowrestling/1/0/e/N/-/-/cmpunk.jpg

*CM Punk i Maryse schodzą z ringu.


Imię i nazwisko lub ksywka wrestlera: CM Punk
Theme: link potem
Wygląd: Jak CM Punk.
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga:Light Heavyweight.
GG:2519420

Offline

 

#3 2010-01-31 15:14:02

 Mizanin

Użytkownik

20108191
Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 59
Punktów :   
Lat: 12
Ulubiony wrestler: Suicide
Wrestler w E-Fed'zie: The Miz
WWW

Re: Backstage

Ma ring wchodzi The Miz.



http://www.wwe.com/superstars/raw/themiz/photos1/photos1/000MIZ.jpg



Witam wszystkich na TW. Podpisałem kontrakt z tą federacją drugi, czyli jako mistrz, bo tak znane przysłowie mówi 1 słowo do śmietnika druge słowo do dziennika. Myślicie, że tu będę miał pas TW Intercontinental Championship, nie! nie! nie! Tutaj będę miał pas TW Championship. Tak, tak, tutaj jest na razie tylko jedna gwiazda, zaraz, zaraz to nie gwiazda tylko jakiś słaby, bardzo słaby Punek. Leć przytul się lepiej do Maryse Paneczku. Lulaj, że Paneczku, lulaj, że lulaj a ty go Maryse w gównie utulaj. Ha, Ha. A ta Maryse co się u niej tulisz w cyce. Oj CM Punk przesadzasz, przesadzasz, bardzo przesadzasz. Z Maryse się ożenić, to już przesada.

Publiczność skanduje CM Punk! CM Punk!

CM Punk z Maryse wchodzą na ring.

CM Punk: Miz jak śmiałeś obrazić mnie i moją żonę.
Miz: Śmiałem obrazić twoją żonę bo mi się chciało.
CM Punk: Dobra skończmy to gatkę bo po co gadać.

CM Punk zeszedł z Maryse z ringu i mówi: Zobaczymy kiedyś to skończymy.

Miz mówi: I tak ja wygram, he. W WWE mi nie szło więc przeszłem tutaj i tu będę miał przewagę nad wszystkimi graczami takimi jak CM Punk! (krzyknął głośno to słowo) I to wszystko na razie ale jeszcze tu wruce więc pamiętajcie nie ma lepszego od Pana Mizanskiego.

The Miz schodzi z ringu i udaje się do szatni.

http://www.wwe.com/superstars/raw/themiz/photos1/photos1/mizjan252.jpg

Offline

 

#4 2010-02-01 13:02:32

The Undertaker

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Backstage

* Gasną światła, słychać znajome dzwony, przy ogromnej radości kibiców na ring wchodzi Undertaker *
http://www.mediaman.com.au/profiles/the_undertaker.jpg
- Jak wszyscy wiecie, postanowiłem dołączyć do tej nowo założonej federacji, nie ma tutaj co prawda zbyt wielu wrestlerów. Jednak Total Wrestling się cały czas rozwija. Mam nadzieję, że po pewnym czasie dołączy do niej mój brat - Kane. Razem byśmy reaktywowali nasz świetny tag-team - Brothers of Destrutcion. Bracia zniszczenia pokonali by każdego kto staną by im na drodze. Zanim to nastąpi, mam zamiar zdobyć główny pas federacji i go nie stracić. Miz, jeżeli chcesz walczyć o pas Total Wrestling Championship, to możesz walczyć ze mną. W każdej chwili, jestem gotowy na starcie. Deadman złapie to jeszcze dużo dusz do kolekcji. Następna ma być twoja... Idę już po nią.
Rest In Peace...

Offline

 

#5 2010-02-01 16:44:08

Victor

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Słychać już muzykę "Cross the Line" by AD/AM i na ring wchodzi nieznany nikomu zawodnik. Idzie powoli i staje w środku kwadratowego pierścienia.
-Witam wszystkich fanów TW. Nazywam sie Victor Velazques, i jestem nową super gwiazdą tej organizacji a już niedługo będe waszym mistrzem
Victor uśmiecha się arogancko i czeka aż fani skoczą buczeć.
- Nie okłamujmy się, moim przeznaczeniem jest być na szczycie tej organizacji jako mistrz! Zamierzam zdobyć TW Championship i spełnić to co nie uniknione! Ponieważ to ja jestem przyszłością tej organizacji!
Przy swoim themie Victor opuszcza arene.
Podkreślenie to sie dzieje
Kursywa to dialogi
Pogrubienie to komentator

Ostatnio edytowany przez Victor (2010-02-01 20:11:19)

Offline

 

#6 2010-02-01 18:02:10

 Mizanin

Użytkownik

20108191
Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 59
Punktów :   
Lat: 12
Ulubiony wrestler: Suicide
Wrestler w E-Fed'zie: The Miz
WWW

Re: Backstage

Na ring wchodzi już znana osoba w Total Wrestling, to jest The Miz.


http://blogs.poz.com/shawn/upload/miz.jpg


Wow! Wow! Wow! Widzę tu już 2 nowe gwiazdy takie jak Undertaker i Victor. Undertaker ty, ty o pas TW Championship to ja bym walczył na 20 gwiazd z WWE i bym wygrał! Ale jak chcesz to możesz walczyć. Na następnej tygodniówce odbędzie się walka o pas TW Championship Match! The Miz vs. Undertaker! Już i tak masz przegrane i tak! Ja wygram to walkę, a ty ją przegrasz Because I'm The Miz and I'm Abesome! Przejdźmy do Victora. Ostatnio wyszedłeś i zlałeś Punka. Mnie to się nie spodobało. Victor myślę, że możemy zawrzeć TT(Tag-Team) No bo jesteśmy Heel'ami a w tej federacji to tylko mu jesteśmy Heel'ami. Niedługo to tutaj przejdzie całe WWE i TNA bo już jest o Total Wrestling bardzo głośno, ale i tak to ja będę mistrzem TW Championship bo na pewno nie ty Undertaker! Tylko ja The Miz. Victor możemy mieć TW TT Championship, bo jesteśmy bardzo dobrymi zawodnikami. A ty Undertaker pamiętaj nie wyrzekaj się The Miza i zapamiętaj i tak nie wygrasz ze mną bo ja byłem, jestem i będę najlepszy w TW.

Offline

 

#7 2010-02-02 09:05:54

 Taket

Administrator

Skąd: tam gdzie niema szkoly
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 19
Punktów :   

Re: Backstage

b]Widac wychodzącego na rampe Evana Bourna.[/b]

http://i45.tinypic.com/2639chk.jpg

Wykonuje swoj gest i udaje sie w strone ringu.

http://i48.tinypic.com/263tyqd.jpg

http://i46.tinypic.com/oixg13.jpg

Witajcie jestem tu znowu . to lepsza federacja od innych ponieważ wszyscy maja szanse na pas i wiecej mi placa.niechcialem wracac do wwe bo znow by mnie jobbowali a tu mam duze szanse o pas.A jesli chodzi o pasy to miz zapomniales o kims czyli o mnie.tez mam prawo do walki poniewaz wygralem Chair match z kofim wiec powinienem tez byc w walce.niewazne czy bedziesz chcial czy nie pojde do GM i powiem mu zeby mnie przydzielil do tej walki. wiec zobaczycie na tygodniowce TW Championship Match Evan Bourne vs Undertaker vs The miz ktora ja wygram. chcialbym jeszcze wspomniec o Cm punku. Skoro ty przywrociles sobie hardcorowe akcje ja tez zamierzam od dzis bede wykonywal 720 splash i 720 DDT do tego w walkach w stypulacjach bez DQ zamierzam wykonywac Air Bourne Z krzeslem i Shooting star leg drop z krzeslem.
Teraz dalej o moich rywalach
niezawiode moich fanow w kazdej walce i bede wygrywal jak najczesciej .Kiedy jednak bedzie juz TW Championship Match nie bedzie czesto tylko ja wygram  i bede Pas trzymał bardzo długo.
NA TITANTRONIE POJAWIA SIE ZDJECIE EVANA Z PASEM TW
Wlaśnie tak bede wygladal bo Undertaker i The Miz niemaja zemna szans wiec kiedy staniemy w ringu to ja bede sprite a wy pragnienie .Swoimi finisherami niebedziecie mogli mi nic zrobic bo tak sie przygotuje do walki ze bedziecie mnie nazywac Supermenem.

Evan Udaje sie za kulisy


mię i nazwisko lub ksywka wrestlera: Evan Bourne
Theme: link potem
Wygląd: jak Evan Bourne
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga:Light Heavyweight.
GG:2121870

Offline

 

#8 2010-02-02 09:35:35

CM Punk

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 66
Punktów :   
Wrestler w E-Fed'zie: CM Punk
Wrestler w PBF'ie: CM Punk

Re: Backstage

*Przy swoim themie na ring wchodzi CM Punk

http://s.bebo.com/app-image/7925550818/5411656627/PROFILE/i.quizzaz.com/img/q/u/08/03/24/cm_punk.jpg

-Do federacji dołączyło trzech nowych wrestlerów... Z jednym z nich będę walczył w piątek o pas Total-Wrestling Hardcore Championship..... Victor.... Szanuję Cię i nie mam zamiaru się z tobą kłócić o walkę. Za to wam drodzy fani mogę zagwarantować wspaniałe widowisko!
*Fani skanują: " CM Punk! CM Punk"
-Jestem przekonany, że wasze wsparcie pomoże mi wygrać walkę. Zawsze motywujecie mnie i dajecie mi wolę walki! Evan Bourne również dołączył do TW. Evan zawsze lubiłem Cię i uważam, że jesteś jednym z najlepszych wrestlerów na świecie. Jako, że Miz i Victor prawdopodobnie założą TT proponuję Ci to samo. TT Evan Bourne i CM Punk, bylibyśmy znani z naszych akcji TT i naszego zgrania jako zespół. Czekam na Twoją odpowiedź, pamiętaj, że fani byliby zachwyceni, prawda?
*Publiczność krzyczy: "Evan Bourne!CM Punk!"
-Sam widzisz jak bardzo tego chcą... Na razie żegna przyszły mistrz Total-Wrestling Hardcore i może przyszła połowa mistrzów TT!

http://www.chron.com/photos/2009/04/01/16052080/260xStory.jpg

*CM Punk schodzi z ringu przy swoim themie.


Imię i nazwisko lub ksywka wrestlera: CM Punk
Theme: link potem
Wygląd: Jak CM Punk.
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga:Light Heavyweight.
GG:2519420

Offline

 

#9 2010-02-02 10:28:44

Extreme Enigma

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Backstage

I got a sharp stick, I keep in my pocket
I speak volumes never utter a word
When you strike a match, a fire will happen
But the line between the smoke and the flames get blured

Don't you see the writing on the wall(Don't you see the writing on the wall)
You're in way over your head
You're gonna drown in the things that you said


*Na ring wchodzi Charismatic Enigma Jeff Hardy
-Witam kibiców w każdym wieku.Przybyłem do TW żeby wygrywać ,a jeżeli przegrywać to tylko przy waszym dopingu.Mam nadzieje że trochę tu wniosę.Połamę kilka stołów,drabin,krzeseł,kiji basebollowych.Złamę kilka szyb i będę wbijał innym pinezki.Będzie tu EXTREMALNE show ,którego nigdy nie zapomnicie.Skoro mowa o Extremalnych wyczynach słyszałem że macie tu taki zarąbisty pasik Hardcore i przybyłem tu po niego ,a później będę go nosił i nosił i nosił.

I got a sharp stick, I keep in my pocket
I speak volumes never utter a word
When you strike a match, a fire will happen
But the line between the smoke and the flames get blured

Don't you see the writing on the wall(Don't you see the writing on the wall)
You're in way over your head
You're gonna drown in the things that you said

Offline

 

#10 2010-02-02 10:56:33

 Taket

Administrator

Skąd: tam gdzie niema szkoly
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 19
Punktów :   

Re: Backstage

Widac wychodzącego na rampe Evana Bourna.

http://i45.tinypic.com/2639chk.jpg

Wykonuje swoj gest i udaje sie w strone ringu.

http://i48.tinypic.com/263tyqd.jpg

http://i46.tinypic.com/oixg13.jpg
Cm punk tez cie bardzo lubie i szanuje zgadzam sie na twoja propozycje tagteam Publicznosc sie cieszy i skanduje Cm punk Evan Bourne ja jako pierwszy Tw champion i ty jako pierwszy TW hardcore champions bedziemy posiadali pasy tag team a zarazem pasy hardcore i TW champion czyli cos co inni mogli by marzyc zeby posiadac takie pasy i zgranie jak my.faktow nie wyprzedzam ale wiem ze wygramy napewno pasy TW TT.
A kiedy bedziesz mial czas mozemy wymyslec wlasne akcje tag team
Evan udaje sie za kulisy


mię i nazwisko lub ksywka wrestlera: Evan Bourne
Theme: link potem
Wygląd: jak Evan Bourne
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga:Light Heavyweight.
GG:2121870

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl