Total-Wrestling

Forum o Wrestlingu

Ogłoszenie

Na naszym E-Fedzie 28.02.10 odbędzie się gala PPV pt. TLC.

#11 2010-02-02 11:07:18

Extreme Enigma

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Backstage

*Jeff chodzi po korytarzu i szuka swojej szatni
-Ok jest.
*Wypakowuje swoje rzeczy...
-XboX360 jest fsiu myślałem że go nie wziąłem
*Po czym wychodzi z szatni i idzie na siłownię

Offline

 

#12 2010-02-02 15:49:03

The Undertaker

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Backstage

http://www.mediaman.com.au/profiles/the_undertaker.jpg
- Miz jesteś żałosny, tak żałosny. Jak możesz myśleć, że wygrasz z kimś kto ma Streak na Wrestlemaniach 17-0? Deadman Cię zmiażdży, pokonać to ty umiesz tylko Marka Henry'ego. Prawdziwych zapaśników nie pokonasz. Ja też kiedyś pokonałem takiego giganta. Pewnie tego nie pamiętasz, bo miałeś wtedy gdzieś 1 m wysokości. To był 300 kilogramowy Yokozuna. Co więcej do tej walki włączył się Chuck Norris. Miej się na baczności nędzna podróbo zapaśnika.

Offline

 

#13 2010-02-02 17:35:57

Victor

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Victor znów pojawia się na Arenie
-W organizacji pojawili się kolejni zawodnicy a ja zostałem pomienięty w walce o mistrzostwo TW. Trudno, udowodnie błąd zarządu wygrywając Hardcore Championship, a potem wypełnie moje przeznaczenie i stane na czele tej organizacji jako Mistrz TW! Nie ma możliwości by ten pas nie znalazł się w moich rękach. Evan, Miz, Taker - którykolwiek z was zgarnie pas wiedzcie jedno - ja go wam odbiore. Ponieważ Przyszłość Rozrywki Sportowej To Ja!!
Victor odrzuca mikrofon i schodzi na Backstage.

Offline

 

#14 2010-02-02 19:23:42

The Undertaker

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Backstage

http://www.mediaman.com.au/profiles/the_undertaker.jpg
Mam coś jeszcze do dwóch zapaśników tej federacji. Victor, czyż ty się dobrze czujesz? Wiadomo od początku przecież, że to ja zdobędę ten pas i ktoś taki jak Ty nie ma szans mi go odebrać!  Choćbyś nie wiadomo ile trenował, nigdy byś mnie nie pokonał. Jest to twoja pierwsza federacja, rozpoczynasz kontakt z profesjonalnym wrestlingiem i myślisz, że uda Ci się zdobyć pas. Śmiechu warte. Nawet ponurego Deadmana to rozśmieszyło. Hahaha. Dobra teraz kolej na Ciebie Bourne. Nie wiem po co pchasz się do tej walki skoro nie masz szans, już nawet sam Miz by Cię pokonał. Jeszcze ta twoja akcja, którą bardzo łatwo jest zablokował prostując kolana... Nie no ta federacja schodzi na psy, myślałem, że będą tutaj profesjonalni wrestlerzy dochodzić. Patrzę, a tutaj takie "gwiazdy", jak ćpun Hardy, czy nikomu nie znany Viktor Velacośtam. Teraz wiadomość dla dwóch panów: Evan Bourne i The Miza
Rest in peace...

Offline

 

#15 2010-02-03 09:30:56

CM Punk

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 66
Punktów :   
Wrestler w E-Fed'zie: CM Punk
Wrestler w PBF'ie: CM Punk

Re: Backstage

*Rozlega się muza, której nikt nie zna, ale na arenę wchodzi już znany CM Punk.

http://wwwthisweek.blox.pl/resource/cmpunkkk.jpg

-Panie i panowie! Chłopcy i dziewczęta! To nie był mój nowy theme, to theme nowego Tag Teamu "Hard&Core,Inc." !!! Ja i Evan Bourne jesteśmy pierwszym Tag Teamem w Total-Wrestling! Będziemy dominować!! Ja zostanę pierwszym mistrzem Total-Wrestling Hardcore, Evan pierwszym Total-Wrestling Championem, a razem zostaniemy pierwszymi mistrzami Tag Team w federacji Total-Wrestling! Czy chcecie tego?!? To będzie coś wspaniałego! Już w piątek zostanę pierwszym mistrzem Total-Wrestling Hardcore! I postaram się najbardziej jak mogę, by wykonać Pepsi Plunge z narożnika na pinezki za ringiem! Kiedy tylko Hard&Core,Inc. będą mieli jakichkolwiek przeciwników w Total-Wrestling zdobędziemy pasy Total-Wrestling Tag Team Championship i zdominujemy całą federację!
Do walki o pas Total-Wrestling Hardcore doszedł Jeff Hardy... Jeff, przepraszam za to, że pozbawiłem Cię kontraktu z WWE.... Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe.
Chciałbym również poinformować wszystkich, ze mam jeszcze jeden finisher, a mianowicie Spear! Teraz żegnam już wszystkich!


http://www.hollywoodstandups.com/images/769-cm-punk_812_general.jpg

*Przy swoim themie CM schodzi z ringu...


Imię i nazwisko lub ksywka wrestlera: CM Punk
Theme: link potem
Wygląd: Jak CM Punk.
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga:Light Heavyweight.
GG:2519420

Offline

 

#16 2010-02-03 10:53:48

Extreme Enigma

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Backstage

Na Arenie rozlega się donośne No More Words
Oj Punk Punk...Ty myślisz że wygrasz ,ale mylisz się.Ja po raz pierwszy zdobędę ten pas i niema innej opcji.Twoje szanse na wygrane są minimalne.Ale jeżeli wygrasz chce rewanżu!Wtedy nic z ciebie nie zostanie.W proch zamieni cię Charismatic Enigma.W WWE dali ci taki Gimmick że miałeś ich wyzywać itp.Tutaj tego niema!Możesz się podlizywać ile wejdzie ,oni może to zaakceptują ale dla mnie zawsze będziesz taki sam...
*Jeff wychodzi z Ringu

Offline

 

#17 2010-02-03 13:19:42

 Taket

Administrator

Skąd: tam gdzie niema szkoly
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 19
Punktów :   

Re: Backstage

Na Ring zmierza Evan Bourne

http://i48.tinypic.com/263tyqd.jpg
Cm Punk masz racje bedziemy posiadali jako pierwsi pasy tagteam a zarazem Tw Hardcore i TW Championship.Nasze akcje beda bardziej hardcorowe niz innych.Teraz powiem cos natemat moich przeciwnikow.Undertaker wiem ze jestes jednym z lepszych zawodnikow ale dam z siebie wszystko i pokonam ciebie i Miza w matchu.To ze Miz moze mnie pokonac to wielkie klamstwo bede ci to mogl udowodnic na ktorejs z tygodniowek w single match z mizem i go pokonam i udowodnie ci ze nie jestem taki slaby.Tobie udowodnie ze ja wygram TW championship. moge wam obiecac fani TW ze sprobuje wykonac wszystkie akcje ktore zapowiedzialem.gdy juz bede posiadał pas Championa to bede go trzymal powyzej 50 dni a nawet wiecej .Nikt mi nie stanie na drodze zeby ten cel spelnic.
Evan Udaje sie do szatni


mię i nazwisko lub ksywka wrestlera: Evan Bourne
Theme: link potem
Wygląd: jak Evan Bourne
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga:Light Heavyweight.
GG:2121870

Offline

 

#18 2010-02-03 17:47:09

Extreme Enigma

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Backstage

*Na ring wchodzi Hardy
-Eh...Bourne,Punk czy wy naprawdę uważacie że jesteście najlepsi.Mylicie się.Bourne powiedziałeś że Punk będzie miał pas Hardcore...Otóż NIE!!! Zdobędę go ja.Niewierzycie?A ty Bourne chyba powiedziałeś że będziesz miał pas TW Championship.Także NIE!!!.Nie zdobędziecie także pasów TagTeam.Jeżeli nie wierzycie to po tej gali czyli w następny piątek ja do tej pory założę z kimś TT i spokojnie was przypniemy do 3.
*Jeff wychodzi na BS

Offline

 

#19 2010-02-03 20:33:29

The Undertaker

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Backstage

http://www.mediaman.com.au/profiles/the_undertaker.jpg

Bourne cieszę się, że mnie doceniasz, lecz nie myśl, że teraz dam Ci taryfę ulgową. Nie, wcale Ci jej nie dam. Undertaker pokaże swoją wyższość nad innymi zawodnikami, szczególnie nad tobą i Mizem. Już nie takich jak ty pokonałem. Pokażę Ci co się dzieje z takimi, którzy myślą, że wszystko im wolno i każdą walkę wygrają. Złoję Ci skórę, Tobie i Mizowi. Tak to nie wy będzie triumfować, nie wy wzniesiecie w górę, najważniejszy pas Total Wrestling. Nie wy, tylko ja. Deadman powróci w wielkim stylu. Pokażę to w pierwszej mojej walce, od razu zdobywając pas Total Wrestling Championship... Jestem bardzo doświadczonym zapaśnikiem, pokonałem dużo legend, z HBK na czele... Nie myślcie, że przegram z wami. Obojętnie co byście zrobili to i tak mnie nie pokonacie. Nie tym razem, możecie rywalizować nawzajem, bo wtedy jakiś sens to ma, któryś z was wygra, teraz nie macie żadnych szans na to. Porywacie się z motyką na słońce. W ogóle po co wy tutaj jesteście? Każdy przeciętniak by was pokonał i wy chcecie o pas ze mną walczyć? Wylądujecie w szpitalu po walce. Jesteście w TW jak wrzody na tyłku... Wygrać ze mną to możecie jedynie w Smackdown vs. RAW 2010. W prawdziwej walce nigdy wam się to nie uda.

Offline

 

#20 2010-02-03 21:05:02

 Taket

Administrator

Skąd: tam gdzie niema szkoly
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 19
Punktów :   

Re: Backstage

Na titatronie pojawia sie Evan Bourne.
Odkryłem fajna miejscowke gdzie jestem pierwszy raz.Nawet tu fajnie duzo kamer i plakatow ze mna.Undertaker tez mialem wielkie dokonania w innych federacjach i mozesz mowic co sobie chcesz ze cie nie pokonam ale ja wiem ze moge to zrobic.Udowodnie to wygrywajac na gali pas TW Championship a potem TW TT championship z Cm Punkiem.Dobra nie bede tu mowil tylko przejde na ring.

Evan przechodzi przez korytarz i wychodzi na rampe.

http://i45.tinypic.com/2639chk.jpg

Po czym wbiega na ring.

Tu sie bedzie lepiej mowilo niz w tamtym pomieszczeniu.a wiec na czym ja aha juz wiem o Undertakerze.No wiec mozesz mnie obrazac ale i tak zemna nie wygrasz mozesz na mnie wykonac swoje finishery ale i tak mnie nie przypniesz do 3 ani nie wygrasz przez sumbit bo sie nie poddam tylko zlapie reka liny.a nawet jezeli nie dosiegne to zawsze zostaje The Miz ktory moze jeszcze mnie odtego uratowac i ktory mnie nie przypnie do 3 wiec mam 99% szansy ze wygram.Dlaczego 99% a nie 100% bo mozecie sie zjednoczyc w walce i wtedy moge przegrac to bedzie jakies 0.5% a drugie 0,5% to przez DQ ktora ktorys z was wykona.No chyba ze ja wykonam bo bede chcial pokazac hardcorowe akcje ktore ja i CM punk posiadamy w zanadrzu na prawie kazda walke.teraz moze o kims kto mysli zeby pokonal nas i Cm Punka w tagteam matchu. Jeff jestesmy gotowi na walke z toba i z twoim partnerem . nie bedziecie mogli nas pokonac  w tagteam matchu i o  Pasy. w walkach Hardcore Tagteam match nikt nie bedzie mial z nami szans bo jestesmy najbardziej hardcorowi w TW.Bedziemy juz za kilka gal posiadali pasy tagteam i TW championship i Hardcore Championship.

Evan Udaje sie do szatni

Ostatnio edytowany przez Taket (2010-02-03 21:21:45)


mię i nazwisko lub ksywka wrestlera: Evan Bourne
Theme: link potem
Wygląd: jak Evan Bourne
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga:Light Heavyweight.
GG:2121870

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl