Total-Wrestling

Forum o Wrestlingu

Ogłoszenie

Na naszym E-Fedzie 28.02.10 odbędzie się gala PPV pt. TLC.

#31 2010-02-05 21:48:42

Triple H

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 17
Punktów :   

Re: Backstage

Na ring zmierze The GAme Triple H

- Już jutro udowodnie wszystkim ze jestem w stanie pokonać mistrza hardcoru. Nie wiem dlaczego on wogóle zdobył ten pas. Juz nieługo mu go odbiorę a Miz bedzie posiadał pas TW chempionship bo to on jest godzien tego pasa a nie jakiś pedałek Bourne. Vo wy wogóle umniecie jesteście mocni tylko w gębie a w ringu nie potraficie nawet mocno zdominować rywali. Juz niedługo udowodnię ze jetsem tutaj najlepszy i rozwalę tą miernotę CM Punka. Dla mnie on jets tylko popierdółką i workiem treningowym juz nieługo dostanie takei lanie o jakim się filozofom nie sńiło.Cm pokażę ci gdzie raki zimują. Zobaczych gwiazdki po punchu odemnie już niedługo pokaże całemu swiertu ze jestem królem królów. Jeśli sądzisz ze najlepsze czasy mam juz za sobą to jetses w błędize bo właśnie teraz się one zaczynają. Za kogo ty sie masz juz niedługo stracisz swoja rewputację i na najblizszym HS upokorzę cię. Chociaz i tak to show nie leci w TV to ja i tak będę cie nękał być moze Jeff wygra rewanżową walke o pas dzięki mojej interwencji a w walce o pretendenta zmiażdżę cię. Twoje GO To Sleep to dla mnie nie wyzwanie dosyć niedawno udowodniłem że jestem od ciebie lepszy ale i tak stawiasz na swoje. Już nielugo The Game bediz etutaj najlepszym zawodnikiem. Jesteś takim rasowym pokemonem który nie umnie żadnego potężnego ataku po mojim spinebusterze nie będziesz mógł sie pozbierać. Juz niedługo upokorzę cie a ty będizesz mnie błagał o litośc chyba ze twój kolega ci pomoze chociaż go terz położe z palcem w nosie bo ejst tak samo cienki jak ty. Razem sądzicie ze powinienem juz zakonczyć moja karierę to jesteście w błędie bo teraz są najlepsze lata mojej wspaniałej kariery tutaj chce ja zakończyć i tutaj też chce zdobyc większość pasów od hardcore po tag team. Wtedy będę królem królów tej federacji a The Miz będzie mojim najlepsztyym rycerzem i pomocnikiem.
HH schodzi z ringu


Imię i nazwisko lub ksywka wrestlera: The Game Triple H
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=6H-2QnT5GbY
Wygląd: Jak Triple H
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga: Heavyweight.
GG:11468107

Offline

 

#32 2010-02-06 09:16:26

Extreme Enigma

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Backstage

*Na ringu słychać donośne No More Words
-Punk.Ok zgadzam się na tą stypulację.To co że mam w głowie pinezki.To one mnie motywują do tego żeby cię pokonać.
*Publiczność skanduje Hardy
-Posłuchaj ich.Oni już wiedzą co wydarzy się w następny piątek.Po raz pierwszy w kolejny w historii Jeff Hardy zdobędzie pas Hardcore.Mówie po raz kolejny bo w WWE ten pas posiadałem także ja.Aha propos jeżeli przegram i ty zetniesz mi włosy to dobrze bo i tak miałem iść do fryzjera...
*Jeff idzie do szatni

Offline

 

#33 2010-02-06 09:46:55

 Taket

Administrator

Skąd: tam gdzie niema szkoly
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 19
Punktów :   

Re: Backstage

Na ring Zmierza Evan Bourne ale bez pasa

http://i48.tinypic.com/263tyqd.jpg
Wiecie dlaczego niemam przy sobie pasa?.bo i tak niedlugo mam walke z jeffem hardym na HS wiec zostawilem go w szatni.Jeff na HS pokonam cie i udowodnie dlaczego jestem TW Championem.sprobuje cie zabardzo nie uszkodzic bo bedziesz walczyl z Cm Punkiem a niechce miec pretensji ze dostales odemnie jakas kontuzje.obiecuje wam fanom ze dzis wykonam 720 DDT a potym 720 splash wiec jeff niema szans.tak samo sie stanie z toba Miz bo nieuda ci sie mnie pokonac i pozostane mistrzem TW.Tak samo pokonamy was z Cm punkiem w tagteam matchu o pasy TT wiec pozostanie wam nic innego jak walczenie o pas Tw IK(Interkontynentalny) a o moj pas bedzie walczyl inny pretedent.Jeff musisz sie dzis bardzo postarac zeby mnie pokonac.choc i tak tego nie zrobisz bo ja cie pokonam i wykonam akcje ktore zapowiedzialem a wiec niemasz czego szukac u mnie i martw sie lepiej o pas Hardcore bo to na nim ci zalezy prawda?.Teraz musisz szybko znalesc sobie TT partnera jesli chcesz jeszcze miec szanse na pasy TT.Udowodnie ci ze mnie nie pokonasz a to oznacza ze i tak bys tych pasow nie zdobyl.Niewiem kto wyznaczyl nam te walke ale chyba tylko poto zeby cie upokorzyć jeff bo tak wlasnie zrobie.Teraz musze powiedziec cos o Mizie.

Miz w hardcore matchu niebedzie ci tak latwo zemna isc bo ja i Cm punk jestesmy najlepsi w Hardcore matchach i udowodnie ci to wygrywajac z toba o pas TW.

Evan schodzi i udaje sie do szatni


mię i nazwisko lub ksywka wrestlera: Evan Bourne
Theme: link potem
Wygląd: jak Evan Bourne
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga:Light Heavyweight.
GG:2121870

Offline

 

#34 2010-02-06 17:30:06

 Mizanin

Użytkownik

20108191
Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 59
Punktów :   
Lat: 12
Ulubiony wrestler: Suicide
Wrestler w E-Fed'zie: The Miz
WWW

Re: Backstage

Piosenka Victora wszyscy myślą, że to, ale to nie on tylko The Miz.

Wow! Wow! Wow! Jak już wiecie, a jak nie to wam powiem. Dzisiaj na HS pokonałem cię Victor. I co zdziwiony? Byłeś dla mnie jak worek treningowy, albo manekin. Parę razy udało ci się mnie walnąć, ale to było jak byś mnie lekko dotkną. Po prostu ci powiem, byłeś SŁABY! Jak nie słyszałeś to powtórzę JESTEŚ SŁA-BY! Już na następnym HS chce walkę z tobą, a to walka pt. Steel Cage Match! Słyszałeś, wiem, że jesteś głuchy ale też głupi. Więc Steel Cage Match! Więc jak przyjmujesz wyzwanie to się odezwij. Teraz ty Evan, słuchaj. Evan udało ci się wygrać z Jeffem, bo Jeff miał małą kontuzję i słabo walczył. Teraz daje ci wyzwanie, jak chcesz to przyjmij, jak nie to nie. A te wyzwanie brzmi tak: Chcę z tobą walczyć o TW Championship na następnej tygodniówce. Będzie to w piątek, pokonam cię i będę mistrzem TW. Oczywiście jak przyjmiesz wyzwanie. Będzie to chwila w historii TW, a będzie to tak: 1..2..3 Miz wygrywa i zostaje nowym mistrzem TW. Tak będzie, tak. I tak przegrasz, już ci mówię, albo się będziesz mnie bał i nie przyjmiesz wyzwania. O jak tak zrobisz to cię twoi fani z nienawidzą o tak. No to ja czekam na odpowiedz. Ooo! Bym zapomniał, Jeszcze jedno na TLC odbędzie się walka Tag-Team'owa o pasy TT, pomiędzy DX Army i twoim TT Evan. O tak, to też wygramy, a wy przegracie tak jak ja zrobię to z tobą Evan w naszej walce. Tak będzie.

Miz schodzi z ringu i udaję się do szatni, pewnie będzie czekał na odpowiedź Victora i Evana.

Offline

 

#35 2010-02-06 18:28:35

Extreme Enigma

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Backstage

*Na ring wychodzi Jeff
-Brawo Evan pokonałeś mnie w pięknym stylu.Ale ta walka mnie nie obchodzi!Nie odpuszcze pasa Hardcore i go zdobędę!Punk mam nadzieję że po naszej następnej piątkowej walce poczujesz co to znaczy ból...
*Jeff wychodzi z ringu i udaje się na siłownię...

Offline

 

#36 2010-02-06 18:30:31

Extreme Enigma

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Backstage

*Jeff wchodzi do siłowni
-Ja niemoge ciągle przegrywam...Musze w końcu zdobyć ten pas Hardcore

Offline

 

#37 2010-02-06 18:42:59

CM Punk

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 66
Punktów :   
Wrestler w E-Fed'zie: CM Punk
Wrestler w PBF'ie: CM Punk

Re: Backstage

Przy swoim theme i z pasem TW Hardcore na ring wchodzi CM Punk.

http://luchalucyblog.files.wordpress.com/2009/12/punk.jpg

-Witam wszystkich fanów Total-Wrestling! Triple H jest przekonany, że wygrał ze mną w uczciwej  walce, ale to żadne zwycięstwo z zawodnikiem, który jest jeszcze lekko kontuzjowany po poprzedniej walce! Kiedyś Cię szanowałem i uważałem z murowanego Hall of Famera, ale to co prezentujesz w TW zmieniło moje zdanie! Nie potrafisz nawet dotrzymać słowa! Miałeś dołączyc do Hard&Core, Inc.! Czyż nie tak się umawialiśmy?!? Myślałem, że zawodnik, którego trenował legendarny Killer Kowalski ma trochę honoru, ale myliłem się!!! jest jeszcze Twój finisher.... The Pedigree, Double Underhook Facebuster... Wykonuję go 100000000 razy lepiej!! Jeff Hardy! Co Ty sobie w ogóle wyobrażasz co? Myślisz, że zdobędziesz pas Total-Wrestling Hardcore Championship?!? Nie masz na to żadnych szans! Kochasz fanów tak? To jaki dajesz przykład młodym fanom Total-Wresling?!? Tak cenisz fanów? Evan nie stoczyliśmy razem żadnej walki, ale uważam, że jesteś najlepszym wrestlerem w Total-Wrestling... Mówię to, bo odchodzę! Pas TW Hardcore oddaję...... Albo nie, moją ostatnią decyzją jako Championa jest Battle Royal o pas Hardcore z udziałem wszystkich zawodników federacji! Teraz żegnam wszystkich na zawsze.

CM Punk rzuca pas publiczności i schodzi z ringu.


Imię i nazwisko lub ksywka wrestlera: CM Punk
Theme: link potem
Wygląd: Jak CM Punk.
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga:Light Heavyweight.
GG:2519420

Offline

 

#38 2010-02-06 18:50:32

Extreme Enigma

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Backstage

Na ring wychodzi Jeff
-Punk co ty możesz o mnie wiedzieć.Lepiej schowaj te swoje żółte żeby.Fanom pokazuje to żeby ignorowali takich jak ty...Ja mam fanów którzy przy mnie byli cały czas przez całą moją karierę...Ja daje lepszy przykład fanom niż ty.Po tym jak przyszłeś do TW odrazu ich przepraszałeś.I popatrz jaki przykład dajesz ty.Żeby się podlizywali?Tak ja to tak nazywam Podlizywanie Się.Punk z tym pasem nie wyglądasz zbyt dobrze...Najlepiej jak w ten piątek Ci go odbiorę.To będzie najlepsze rozwiązanie !
*Jeff schodzi z ringu

Offline

 

#39 2010-02-06 21:10:08

Victor

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Rozbmrzmiewa The Offspring - Youre gonna go far, kid, i na ring wchodzi ubrany w ładny garnitur nikomu jeszcze nie znany osobnik.
-Witam fanów TW. Nazywam sie James West, i jestem Menedżerem generalnym Saturday Bounty Explosion! Drugiego Show tej organizacji. Jak zapewne wiecie jest już pokazana karta na jutrzejsze show. Jutrzejsza gala jest wyjątkiem gdyż moje show bedzie odbywało się w soboty. Tak więc do zobaczenia jutro panie i panowie.
Przy tejże samej piosence osobnik ten udaje się na BS

Offline

 

#40 2010-02-06 21:26:03

Triple H

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 17
Punktów :   

Re: Backstage

Na ring wchodzi The Game

- Witajcie jak wiecie pkonałem dzsiaj CM i udowodniłem ze to ja jestem któlem królow a nie on. sądzi ze jest lepszy odemnie to się myli bo to ja jestem najlepszy w tym biznesie. Juz jutro pokonam Big Showa i wygram 25 000$. Juz nieługo równierz zdobędę pas harcore nawet jeśli posiadać gobędize Jeff co jest prawie nie mozliwe bo ejst on bardzo słaby. Cm sądizsw zę wykonał byś Pedigree lepiej ode mnie to proszę próbój szczęścia ja też umniem wykonać twoje Go To Sleep. Ta akcja kncowa jest bezwartpościowa i bardzo słaba jednak teraz musze sie skupic na pojedynku z tym grubasem Big Showem. Co ty sobie myślisz grubasie już jutro cie pokonam a poztym jesteś osłabiony po dzisiejszej walce a ja prawie się nie zmęczyłem jednak to nie jest ważne bo i tak cię pokonam. Bo The Game nigdy się nie poddaje. Gdy juz sobie coś postanowie to dąze to celu bardzo wytrale i pilnie juz nieługo zdobędę tą nagrodę za ten match. Mam nadzieję ze juz niedługo będę razem z Mziem na szczycie tej federacji wystarczy tylko zdobyć pasy i mamy wygraną w kieszeni. Pan Big myśliu ze mnie pokona ale i tak nie ma ze mną najmniejszych szans bo ejst cienki jak tyłek węża. Juz niedługo udowodnie ci ze waga nie ma znaczenia liczy się podejscie do walki a ja jestem bardzo zmotywowany szczególnie po wygranej z Cm wiec teraz nic nie jest w stanie mnie powstrzymać b jetsem królem królów tej fedracji. to ja mam tutaj całkowita dominację i nawiększy iloraz inteligencji ty jesteś nikim raz pokonałeś ta miernotę kofiego ale ze mna nie będzie ci tak łatwo nie boje sie twojej akcji koncowej bo ja dysponuje jedną z najlepszych w tej federacji wiec twoja nie jest w stranie mi zagrozić. Jetses tylko otyłym męzczyznął który musi zchudnąć a jak tego nei zrobi to nie bedzie w stanie się ruszać wykończę cię szybkoscią żegnaj.
The game schodzi z ringu


Imię i nazwisko lub ksywka wrestlera: The Game Triple H
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=6H-2QnT5GbY
Wygląd: Jak Triple H
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga: Heavyweight.
GG:11468107

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl