Total-Wrestling

Forum o Wrestlingu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Na naszym E-Fedzie 28.02.10 odbędzie się gala PPV pt. TLC.

#21 2010-02-04 09:01:51

Extreme Enigma

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Backstage

*Jeff poszedł na siłownię ćwiczyć przed piątkową galą

Offline

 

#22 2010-02-04 09:21:09

CM Punk

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 66
Punktów :   
Wrestler w E-Fed'zie: CM Punk
Wrestler w PBF'ie: CM Punk

Re: Backstage

*Przy swoim theme na ring wchodzi CM Punk...

http://cmpunk.com/images/albums/captures/smackdown/2009/1120/002_(148).jpg

-Jeff myślałem, że szanujesz publiczność i jest ona dla Ciebie ważna, ale myliłem się!!! Ja nie podlizję się fanom! Po prostu myślę, że fani są najważniejszym elementem w wrestlingu! Myślałem, że chcesz dać fanom wszystkiego czego pragną, a dobrze wiesz, że oni pragną zgody pomiędzy nami! I nie boję się Ciebie i twojego przyszłego Tag Teamu, bo w Total-Wrestling jest tylko jeden dominujący Tag Team, a jak wszyscy dobrze wiemy jest nim Hard&Core, Inc. !!! Powiedziałeś, że zdobędziesz pas Total-Wrestling Hardcore Championship, a przecież nie masz na to żadnych szans, ponieważ ten pas zdobędę ja i będę pierwszym w historii Total-Wrestling Hardcore Championem! I dobrze wiesz, że Evan zdobędzie pas Total-Wrestling Championship! Pamiętasz jak fani Cię uwielbiali Jeff? Nie chciałbyś żeby dalej tak było? Oni mogą Cię jeszcze zaakceptować Jeff! Nie zmarnuj tej szansy! Teraz żegnam wszystkich i lecę potrenować trochę.

http://cmpunk.com/images/albums/captures/smackdown/2009/1023/004_(80).jpg

Przy swoim theme CM Punk schodzi z ringu.


Imię i nazwisko lub ksywka wrestlera: CM Punk
Theme: link potem
Wygląd: Jak CM Punk.
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga:Light Heavyweight.
GG:2519420

Offline

 

#23 2010-02-04 15:15:14

Victor

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Słychać Cross The Line i na arenie pojawia się Victor z mikrofonem w dłoni.
-Szanowni fani...Macie okazję podziwiać przyszłość rozrywki sportowej, ponieważ nie ma nikogo bardziej utalentowanego ode mnie! Ani Punk, Ani Taker Ani Evan ani nikt inny w tej federacji nie jest w stanie się ze mną równać. Pokonam Jeff'a, Pokonam Punka i zdobęde pas który mi sie nalezy, a potem sięgne po kolejne pasy mistrzowskie, Punk zyskał sobie kolejnego "partnera" Evana Bourne'a...Evan....powiem wprost zebyś nie łudził sie - jestes żałosny! Uważasz ze urodziłeś się by latać? kolejna twoja ułuda - nawet undertaker lata lepiej od ciebie! Radze wam wszystkim, zejdzie z mojej drogi do mistrzostwa!
Victor odrzuca mikrofon i udaje się za scenę ^^

Offline

 

#24 2010-02-05 11:10:23

Extreme Enigma

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Backstage

*Na ring wychodzi Jeff
-Fani zawsze byli i będą dla mnie najważniejsi i chce rewanżu o pas!WTF?Wogóle jak to się stało że to ty jesteś hardcor Championem.Domagam się rewanżu w stypulacji TLC!Lub innej podobnej
*Jeff czeka na odpowiedź

Offline

 

#25 2010-02-05 14:04:37

CM Punk

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 66
Punktów :   
Wrestler w E-Fed'zie: CM Punk
Wrestler w PBF'ie: CM Punk

Re: Backstage

*CM Punk wchodzi na ring z pasem TW Hardcore przy swoim theme.

http://www.listze.com/uploads/item-2510.jpg

-Wita wszystkich pierwszy w historii Total-Wrestling Mistrz Hardcore!! Spełniłem swoją obietnicę i zdobyłem jako pierwszy pas Total-Wrestling Hardcore Championship! Spełniło się moje marzenie i wykonałem Pepsi Plunge na pinezki za ringiem! Evan również spełnił swoją obietnicę i został pierwszym Total-Wrestling Championem! Pozostało nam już tylko zdobyć pasy Tag Team kiedy tylko będziemy mieć rywali! Jeff Hardy chce rewanżu w stypulacji TLC! Jeff... Ja jestem mistrzem i pojedynek wyznaczę ja! Za tydzień na Friday Night TW zmierzymy się w pojedynku Hair vs Title TLC Match! Jeżeli wygram tracisz włosy, jeżeli Ty wygrasz tracę pas Total-Wrestling Harcore Championship! Kontuzjowałem Victor'a Velasquez'a na kilka miesięcy, a Ty Jeff masz dużo metalu w czaszce i dobrze wiesz, że nie powinieneś już walczyć!

http://blogs.mirror.co.uk/wrestling-wwe-ufc-mma/css/CM-Punk-090409.jpg

CM Punk z pasem schodzi z ringu.


Imię i nazwisko lub ksywka wrestlera: CM Punk
Theme: link potem
Wygląd: Jak CM Punk.
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga:Light Heavyweight.
GG:2519420

Offline

 

#26 2010-02-05 14:20:34

Triple H

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 17
Punktów :   

Re: Backstage

Na ring przy swoim themie wchodzi nowa twarz wederacji Triple H

- Witajcie kochani nazywam sie Triple H i przybyłem tutaj aby pokazać kto jest najlepszy w tym sporcie. jestem królem królów tego sportu i nikogo sie nie boję. Żaden grabarz w stylu Takera nie jest w stanie mi zagrozić bo ja jestem najlepszy w tym sporcie. Jednak przejdźżmy do rzeczy przybyłem tu aby powiedzieć ze Cm Punk już nieługo straci swój pas bo to ja go zdobędę. Moze za dwa tygodnie zmierzymy sie o pas a nie bo Jeff tez będzie chciał go zdobyc wiec najpiew rozwealę go w walce o pretendenta a później ciebie. Jesteś bezwartosciowym zawodnikime który nawet nie umnie uderzyć z potężnym impetem. Ja jetsem od ciebie o niebo lepszy i nic tego nie zmieni. Mógłbym ciue pokonać tu i teraz bo jesteś dla mnie nikim. Co z tego ze jesteś mistrzem jak nie utrzymasz tego pasa dłuzej niż tyrzy tygodnie bo ja ci go odbiorę. Wtedy nie będize juz tak miło będziesz mnie błagał o to abym sie nad tobą zlitował ale ja powiem nie jednak nie będę cie wykańczał co najwyzej lekko cię połamę. mozesz wybrać sobie stypulację ale i tak nigdy nie będziesz lepszy odemnie bo ja jestem królem tego sportu i nikt nie pogorszy mi mojej reputacji a szczegołnie ty bo jesteś mocny ale tylko w gębie. W ru\ingu nic nie potrafisz zrobić a zwycięstwo z Jeffem to tylko przypadek. Nie wiem dlaczego teraz ty trzymasz tyen pas ale juz niedługo to sie zmieni bo ja jetsem najlepszy. Moze i sie przechwalam ale kazdy wiem że The Game jest w stanie pokonać taką miernotę jak ty.  Każdy na tej widowni może powiedzieć że ja jestem lepszy od ciebie ciesz się póki mozesz bo juz nieługo stracisz ten pas. Bo ja nigdy sie nie poddaje i gdy juz dąże do jakiegoś celu to zawsze go wykonuję w 100% i gdy tylo pokonam Jeffa lub jakiegoś innego zawodnika w walce o miano pretendenta do tytułu to rozwale cię na milion kawałków. Wtedy nawet twój kumpel ci nie pomoże
The game rzuca mikrofonem i schodzi z ringu


Imię i nazwisko lub ksywka wrestlera: The Game Triple H
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=6H-2QnT5GbY
Wygląd: Jak Triple H
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga: Heavyweight.
GG:11468107

Offline

 

#27 2010-02-05 15:11:37

 Taket

Administrator

Skąd: tam gdzie niema szkoly
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 19
Punktów :   

Re: Backstage

na ring wychodzi TW Champions Evan Bourne

http://i47.tinypic.com/9uwuar.jpg

jak widzicie jestem nowym TW champion publicznosc krzyczy Evan Bourne obiecalem wam to i dotrzymalem slowa tak samo jak moj tagteam partner CM Punk na wczorajszej gali mogliscie zobaczyc sporo hardcoru i w akcji high flayerow.Ja i Cm punk dalismy z siebie wszystko i widac oplacilo sie.teraz naszym celem sa pasy TW TT i zrobimy tak samo jak w naszych matchach o Hardcore Champions i TW champion .a i jak tam jeff znalazles juz sobie partnera do Tagteamu? na to pytanie odpowiesz pozniej a teraz o moim pasie. narazie niema pretendenta ale bedzie to zapewne Miz bo byl bardzo bliski zdobycia pasa Championa wiec to raczej bedzie on.ale nawet on niepokona mnie i dalej bede trzymal swoj pas Championa Evan tauntuje na narozniku.

http://i47.tinypic.com/2yo68ex.jpg

No wiec Miz skoro to ty raczej bedziesz ze mna walczyl to pozwole ci wybrac jakas stypulacje bo i tak moge cie w kazdej pokonac.Mozesz zrobic wszystko i tak mnie nie pokonasz wiec ty wybierasz.choc jesli chcesz to moge walczyc z kims innym bo jest tu wiele dobrych gwiazd.

Evan schodzi z ringu podpisuje autografy i udaje sie do szatni


mię i nazwisko lub ksywka wrestlera: Evan Bourne
Theme: link potem
Wygląd: jak Evan Bourne
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga:Light Heavyweight.
GG:2121870

Offline

 

#28 2010-02-05 18:49:26

 Mizanin

Użytkownik

20108191
Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 59
Punktów :   
Lat: 12
Ulubiony wrestler: Suicide
Wrestler w E-Fed'zie: The Miz
WWW

Re: Backstage

Na ring wchodzi Miz.

Wow! wow! wow! Evan to ja jestem pretendentem do TW Championship. Ale nie ciesz się tak bo i tak przegrasz. I ja będę miał TW Championship. Mam do ciebie sprawę Triple H,  jak chcesz to możesz być ze mną TT partnerem walczyć o pasy TT. Teraz ja wygram TW Championship i jeszcze z Triple H (jak się zgodzi)pasy TT. Jak się zgadzasz Triple H to ja czekam w szatni. A teraz Evan ty też jak przyjmujesz, czekam. Tak jak jeszcze nie powiedziałem to powiem teraz. Jestem bardzo zmęczony po walce i jak już wiecie to Jeff też ma trochę powbijane w głowę pinesek. I to bardzo duża szkoda. A ty Triple posłuchaj tego że możemy razem dużo osiągnąć. A Punk z Evanem to mogą tyle co ja bym narobił jedną ręką. Dobra nie będę przesadzał jesteście bardzo, bardzo, bardzo..... słabi! Nie rozumiem czemu przegrałem ale wiem jedno, że na pewno ci się udało a następnym razem przegrasz! Słyszałeś a jak nie to teraz ci to powiem jeszcze raz i tak PRZEGRASZ NA NASTĘPNEJ TYGODNIÓWCE ZE MNĄ O TW CHAMPIONSHIP! Teraz to na pewno słyszałeś, na pewno. Teraz do ciebie Punk, jesteś naprawdę słaby i głupi bo żeby tak zmarnować walkę. Jeff był słaby, a ty jeszcze słabszy. A ja najlepszy. I Triple H trochę gorszy ode mnie. 

[b]The Miz schodzi z ringu rzuca mikrofon i udaję się do szatni.[b]

Offline

 

#29 2010-02-05 19:55:39

Triple H

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 17
Punktów :   

Re: Backstage

Na ring wchodzi Triple H
http://www.comedyblog.merseyblogs.co.uk/Triple-H.jpeg

- Witajcie przybyłem tu aby odpowiedzieć na pytanie Miza. Odpowiedź brzmi tak juz nieługo zdobędizemy pasy indywidualne a potem pasy TT. Tak zmieżymy sie z tym całym CM pUnkiem i Bournem a potem odbierzemy im pasy indywidualne. Juz nieługo będą nas błagać o litość ale my odpowiemy nie. Jak wiesz jutro zmieżę się z CM Punkiem w main evencie na Hause Showie i tam go rozwalę. Nawet boji sie tutaj wyjść i powiedzieć że przymuje wyzwanie. Cm Punk ty uzależniony padalcu juz nieługo cię połamę a ty będziesz mnie błagał o życie. Pokaze ci gdzie raki zimują. Razem z Mizem wejdziemy na szczyt tej federacji a wy będizecie na jej samym dnie. Wiem ze jestem w stabnie cię pokonać bo jetsem królem królów. Wierzmi ale The Game się nie poddaje i zniszczy każdego ktpo stanie mu na drodze. Nikt mnie nie powstrzyma juz nieługo zdobędę razem z Mzizem pasy TT Miz ma szanse zdobyc wcześniej jakiś pas ale ja sie tym nie przejmuję bo mjuż nieługo Triple H będize razem z Mziem stać na szczycie tej federacji a CM Punk to kompletne dno. Tak samo jak jego kumpel tak samo i on bedą skończeni a ja z Mziem będziemy panami tej federacji. Cm stoczyłeś sie na samo dno i nikt ci nie pomoze wyjśc z tego dołu bo ja cie pogłębię w twojim kryzysie. Ju niedłuigo The Game będize najważniejszą twarzą tej federaacji. Razem z Mizem mozemy wiele. Juz nieługo CM Punk dozna bardzo dotkliwej porażki a ja doznam pięknego zwycięstwa nad trą miernotą.
TRiple H schodzi z ringu


Imię i nazwisko lub ksywka wrestlera: The Game Triple H
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=6H-2QnT5GbY
Wygląd: Jak Triple H
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga: Heavyweight.
GG:11468107

Offline

 

#30 2010-02-05 21:01:37

 Taket

Administrator

Skąd: tam gdzie niema szkoly
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 19
Punktów :   

Re: Backstage

Na ring Zmierza Evan bourne

http://i48.tinypic.com/263tyqd.jpg
O widze ze mamy juz przeciwnikow o Pasy Tagteam ale nie wcale takich dobrych.Triple H lata twojej dobrej kariery minely wiec odsun sie i daj szanse bardziej utalentowanym wrestlerom.Tutaj podobnie ja i Cm Punk Wygramy i bedziemy posiadali Pasy tagteam i TW Hardcore , TW championship.Niewidze was jako tagteam walczacy o pasy ale ja i Cm punk potrzebujemy jakichs rywali.Miz tobie niedam wygrac Tw Championship wiec jezeli przegrasz niebedziesz juz pretendentem to Tw Champions i odbeda sie 2 walki eleminacyjne zgadzasz sie? ty na to pytanie mi odpowiesz a ja mowie dalej wiec juz kiedy staniemy w walce o pas niemysl ze dam ci taryfy ulgowej bo tak nie będzie.Proponuje ci takze Hardcore Match o moj pas chyba ze masz pomysl na inna stypulacje.Nie wygrasz pasa bo obiecalem ze bede go trzymal przynajmniej 50 dni wiec nie licz na to.Wykonam na tobie wszystkie swoje finishery i przypne do 3 poczym juz niebedziesz mial szansy na pas chyba ze GM przydzieli cie do 2 walk eleminacyjnych do mojego pasa ale mniejsza z tym.Udowodnie ci ze to co stalo sie w Triple theart Matchu nie bylo zadnym fartem.I pokonam cie w matchu o pas.Zniszcze cie tak ze beda musieli cie wyniesc na noszach bo sam niebedziesz w stanie sie poruszac.jak wiecie jak cos obiecuje to dotrzymuje slowa i stanie sie tak jak mowilem.Miz zgadzasz sie na moje warunki czy boisz sie ze przegrasz i niebedziesz mial szanse na moj pas.Wiec jak juz sie to stanie bedziesz mogl jedynie walczyc jeszcze o pasy Tagteam bo juz niebedziesz pretendentem to mojego pasa.Czekam na twoja odpowiedz Miz.

Evan Podpisuje autografy i udaje sie do szatni


mię i nazwisko lub ksywka wrestlera: Evan Bourne
Theme: link potem
Wygląd: jak Evan Bourne
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga:Light Heavyweight.
GG:2121870

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl