Total-Wrestling

Forum o Wrestlingu

Ogłoszenie

Na naszym E-Fedzie 28.02.10 odbędzie się gala PPV pt. TLC.

#41 2010-02-07 13:38:25

Extreme Enigma

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Backstage

*Na ring wychodzi poddenerwowany Jeff
-Triple H co ty mówisz jestem z tobą w stajni a ty mnie wyzywasz i chcesz walczyć o pas.Jesteśmy przyjaciółmi powinniśmy się wspierać a nie walczyć ze sobą!
*Fani skandują Hardy
-Posłuchaj Hunter.Nie mam zamiaru z tobą walczyć gdyż jesteśmy w jednej stajni możesz mnie nazywać cykorem ale ja nie walczę z "przyjaciółmi".
*Fani nasilają się
-Wogóle dlaczego ja nazwałem cię przyjacielem.Co to ma być?Mój kumpel ze stajni chce ze mną walczyć ?!
*Jeff wychodzi z ringu

Offline

 

#42 2010-02-07 14:10:20

 Mizanin

Użytkownik

20108191
Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 59
Punktów :   
Lat: 12
Ulubiony wrestler: Suicide
Wrestler w E-Fed'zie: The Miz
WWW

Re: Backstage

Na ring wchodzi The Miz.



Wow! Co to ma być nie gniewajcie się bo nasza stajnia się rozpadnie. Nie będziecie ze sobą walczyć o nie. Triple H przepraszam cię, że ci nie powiedziałem ale Jeff dołączył do nas. Przepraszam, nie gniewaj się na mnie i na Jeffa. Teraz może nam dużo pomóc, bo we trzech możemy dużo zdziałać, a teraz na TLC będziemy walczyć o pasy TT. Więc myślę, że wygramy i będziemy mistrzami TT. Więc nie gniewaj się, ja już cię przeprosiłem więc chyba się nie gniewasz. Jeff nie gniewaj się na HHH bo ja mu nie powiedziałem, że dołączasz do nas więc nie gniewaj się na niego, że cie wyzwał itd. Teraz musimy być razem i być lepsi od tych jakiś CM Punków i Evanów. Dla mnie oni są słabi, a mi bardzo dobrzy. Miz jest królem DX Army, a Triple H na drugim a Jeff na trzecim miejscu w DX Army.



The Miz schodzi z ringu

Offline

 

#43 2010-02-07 15:02:35

 Taket

Administrator

Skąd: tam gdzie niema szkoly
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 19
Punktów :   

Re: Backstage

na ring zmierza Evan Borune

http://i48.tinypic.com/263tyqd.jpg

haha wy chcecie walczyc o pasy tagteam skoro nawet wspolpracowac niepotraficie.Dlugo niepociagniecie a co dopiero bedziecie mieli pasy tagteam.Nieuda wam sie to bo ja i Cm Punk bedziemy je posiadali.wiec najlepiej nie walczcie z nami bo sie tylko upokorzycie.pamietaj miz ze jeszcze masz walke zemna do wygrania (smieje sie) i tak jej nie wygrasz.zajmij sie lepiej innymi pasami bo bede posiadal swoj pas jeszcze okolo 50 dni a jak cos obiecuje to dotrzymuje slowa.mozemy walczyc na tygodniowce zgadzam sie.w tej walce pokaze ci dlaczego jestem mistrzem a ty nie.jestem od ciebie pod kazdym wzgledem lepszy wiec niemasz szans.udowodnie ci to pokonujac cie na przyszlej tygodniowce po czym odbeda sie 2 walki eleminacyjne do pretendenta o moj pas.ale gdyby byl to hardcore match to pokaze co by sie z toba stalo.
Na titatronie pojawiaja sie fragmety hardcorowych akcji evana na mizie.

tak to by sie wlasnie z toba stalo bo ja i Cm punk jestesmy najbardziej hardcorowi w tej federacji.Tak wiec bedziemy posiadali pasy tagteam bo potrafimy sie zgrac i wspolpracowac a wy...Prawie nic nie wspolpracojecie.dlatego ja i Cm Punk wygramy pasy TT


mię i nazwisko lub ksywka wrestlera: Evan Bourne
Theme: link potem
Wygląd: jak Evan Bourne
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga:Light Heavyweight.
GG:2121870

Offline

 

#44 2010-02-07 18:27:57

 Mizanin

Użytkownik

20108191
Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 59
Punktów :   
Lat: 12
Ulubiony wrestler: Suicide
Wrestler w E-Fed'zie: The Miz
WWW

Re: Backstage

Na ring wchodzi The Miz



Witam was na Total-Wrestling. Jak jeszcze nie wiecie to CM Punk ODCHODZI! O tak odchodzi. A teraz słuchaj Evan. Na pewno nie pokonacie mnie i Hunter'a, bo jak już słyszałeś to punk Odchodzi i pasy przechodzą na nas! Tak, tak na nas, bo ty sam nie będziesz walczył i pasy są nasze ale nie wasze o nie. Tak jak już mówiłeś, że przytrzymasz swój pas około 80 dni, ale ci powiem, że to będzie tylko 5 dni. Tylko 5, tak. No bo przegrasz ze mną na tej tygodniówce co odbędzie się w piątek, czyli to będzie dwunastego. Na pewno przegrasz i to będzie chwila w historii TW. A będzie to tak: 1...2...3 The Miz zdobył pas TW Championship i został nowym mistrzem TW. O tak to będzie. I Evan, do końca kariery, nie zdobędzie pasa TW Championship. A do końca będzie nim The Miz. Evan obiecałeś swoim fanom, że nie przegrasz ze mną i ja nie zdobędę pasa TW Championship, ale to będzie na odwrót bo to ja zdobędę ten pas a ty stracisz swoich nędznych fanów. Jak już to wygram to będę miał pas TW Championship i pasy TT z Hunterem, a Hunter jeszcze będzie miał pas Hardcoru. Jeszcze Jeff z naszej stajni będzie miał pas Intercontynental Championship. Wtedy będziemy najlepszą stajnią w historii TW. A ty zostaniesz marnym Evanem Bourne'em.

The Miz z uśmieszkiem udaję się do szatni, a potem pojedzie do domu i będzie czekał na piątkową galę.

Offline

 

#45 2010-02-07 20:43:41

Victor

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Słychać Offspring i na arenę wchodzi nie kto inny jak James West w towarzystwie Victora. Obaj zmierzają na ring, obaj ubrani w ładne garniaki ^^

JW: Chciałbym zapowiedzieć oficjalnie pierwsze walki turnieju o pas IC.
Na titantronie pojawia się ładna animacja i walki:

Jeff Hardy Vs The Miz

Victor Velazques Vs Kofi Kingston

JW: odbędzie się także o TW Hardcore Championship, HHH Vs Undertaker.

V: Tak jest, już niedługo zobaczycie mnie z pasem IC, a być może i kogoś więcej.

JW: ja już się z fanami pożegnam i zostawie was z przyszłością TW, Victorem

James West idzie za BS a Victor kontynuuje speech

-Evan, CM Punk cie zostawił ale mam propozycje. Dołącz do mnie i stwórzmy Tag Team któremu nie oprze się nic. Ja jestem przyszłością tego sportu, ale ty takze masz talent. Co ty na to Evan? Urodziłeś się by latac, ale czy urodziłeś się by być mistrzem?

Victor rzuca mikrofon i odchodzi na BS

Offline

 

#46 2010-02-08 10:04:55

Extreme Enigma

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Backstage

Na ring wychodzi Jeff
-Ok Miz ,ale ja chce mieć pas Hardcore!Ja miałem o niego walczyć i chyba to raczej mi niż Hunterowi on się należy.A wracając do sprawy.Bye Punk.Dobrze że już odchodzisz nie mogłem patrzyć się na tą twoją okropną gębę.Więc żegnaj panie Straight Edge`ocholic.
*Jeff wychodzi z ringu

Offline

 

#47 2010-02-09 11:23:15

 Taket

Administrator

Skąd: tam gdzie niema szkoly
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 19
Punktów :   

Re: Backstage

na ring zmierza Evan bourne.
http://i45.tinypic.com/wsv5eu.jpg

no skoro niemam juz TT partnera to wy niebedziecie mieli pasow bo jest tylko 1 tagteam w tej federacji.tak wiec niezobaczymy walki o pasy tagteam czyli musze znalesc innego tagteam partnera do walki o pasy.walke o pas TW championship mam juz wygrana na bank wiec sie tym nie przejmuje.teraz interesuja mnie pasy tagteam.moze ja sam bede walczy z wami o te pasy??.bedzie wtedy sprawiedliwie bo bedziecie mieli wtedy zemna szanse.chociarz  i tak pewnie byscie niewygrali bo jestescie niedosc ze jestescie slabi to niepotraficie wspolpracowac.a co to za tagteam wtedy.tak wiec poszukam sobie tagteam partnera i bede posiadal TW championship TW TT championship i moze hardcore championship wiec  wkraczam do walki battle royal o pas hardcoru ktore sprobuje wygrac.bo juz niema tu takiej gwiazdy ktora mnie pokona.tak wiec miz jest juz pokonany pasy tagteam beda nalezec domnie i do mojego tagteam partnera a hardcore pas bedzie tez nalezal do mnie.

Evan schodzi z ringu


mię i nazwisko lub ksywka wrestlera: Evan Bourne
Theme: link potem
Wygląd: jak Evan Bourne
Kasa: 21 300 $
Bronie:

Kendostick
Krzesło
Ochraniacze na jajka
Jasiek(Sledgehammer)
Stół
Pałka Finley'a(Shilleagh)
Worek z pinezkami - 50 pinezek
Pudełko zapałek - 40 zapałek
Pałka do Bassebal'a owinięta drutem
Gitara
Młotek
Łańcuch Undertakera
Kosz na śmieci z pokrywką
Drabina
Stół z drutem
Ochraniacze na łokcie i nogi

Techniki: Irish Whip, Clothesline, DDT, Scoop Slam
Waga:Light Heavyweight.
GG:2121870

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl